23948sdkhjf
Log ind eller opret for at gemme artikler
Få adgang til alt indhold på Licitationen
Ingen binding eller kortoplysninger krævet
Gælder kun personlig abonnement.
Kontakt os for en virksomhedsløsning.

Navnenyt: Ny direktør i københavnsk byggefirma

I dag nyheder fra Intego, Hamiconsult Rådgivende Ingeniører og JK Huskoncept

Intego

Steen Sandal Andreasen, 47 år og bosiddende i Egebjerg, er ansat som teknisk serviceleder hos den tekniske servicepartner Integos afdeling inden for Brand & Sikring i Horsens. Med ansættelsen af Steen ønsker Intego at styrke sine kompetencer inden for brand og sikring med videreudvikling af ABA, AIA, ADK og TVO.



Steen har en baggrund som elektriker og har en mangeårig erfaring inden for brand og sikringsområdet. Han kommer senest fra en lignende stilling hos Teknikgruppen i Horsens, og har derfor også et stort kendskab til lokalområdet.



Hamiconsult Rådgivende Ingeniører

Kasper Fey-Hansen er indtrådt som administrerende direktør hos Hamiconsult A/S Rådgivende Ingeniører i stedet for Christian Ohn (kilde: CVR).



JK Huskoncept

David Aspe er indtrådt som administrerende direktør hos JK Huskoncept ApS, og samtidigt er Abdul Khalig Ahmed udtrådt af direktionen (kilde: CVR).

BREAKING
{{ article.headline }}
0.168